Kopalnia uranu "Wyprawa do wnętrza Ziemi"

Postprzez le_szek w 30 Mar 2008, 10:50

Awatar użytkownika
le_szek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 350
Dołączenie: 09 Gru 2007, 23:00
Miejscowość: Gołonóg

Postprzez irek w 30 Mar 2008, 11:05

le_szek napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=gFl6TBxects

No ładnie le_szek 8)
Image
Awatar użytkownika
irek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 45
Dołączenie: 24 Mar 2008, 01:16
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez geolog w 18 Kwi 2008, 16:55

Irku myślę że strona już ma problemy techniczne za sobą. :lol:
geolog
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 979
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 21:24

Postprzez irek w 18 Kwi 2008, 21:25

geolog napisał(a):Irku myślę że strona już ma problemy techniczne za sobą. :lol:

heh, "problemy" - Macieju bardzo delikatnie powiedziane :roll:
Problemy sa jak zwykle natury technicznej, tym razem dostawca serwera nie potrafi zgrać sie z dostawcą domeny, jak tak dalej będzie to wszyscy pójdą z torbami...
Myślę że to kwestia kilkunastu godzin i wróci wszystko do normy.
pozdrawiam
irek
Image
Awatar użytkownika
irek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 45
Dołączenie: 24 Mar 2008, 01:16
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Piotr w 19 Kwi 2008, 12:33

irek napisał(a):http://radek78.wrzuta.pl/film/fnqVZDZWCc/co_faceci_zrobia_dla_piwa

Chłopinko śmieszna! Wzdęty eksploratorze narodowy! Zbrojony w ten swój zabawny avatar zabierasz się tu do propagowania jakiś piwnych pierdół? Pod twoim postem widziałem link do jakiegoś zabójczo rozbudowanego forum - może na nim zacznij zasrywać przestrzeń bzdetami, bo postów tam i tak nie za wiele.

PS:
Do towarzystwa możesz sobie dobrać Le_szka. Następny orzeł cholera...
Piotr
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 78
Dołączenie: 24 Sty 2007, 12:44

Postprzez le_szek w 19 Kwi 2008, 13:30

Piotr napisał(a):PS:
Do towarzystwa możesz sobie dobrać Le_szka. Następny orzeł cholera...


Kolego Piotrze - powiem krótko i zwięźle - czep się ekspresa.
Awatar użytkownika
le_szek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 350
Dołączenie: 09 Gru 2007, 23:00
Miejscowość: Gołonóg

Postprzez Piotr w 19 Kwi 2008, 14:11

le_szek napisał(a):Kolego Piotrze - powiem krótko i zwięźle - czep się ekspresa.

Oczywiście mogę, nie czuję się tu przyśrubowany, tylko tutaj trochę drażni mnie facet nabity w ciężko brzmiące eksploratorskie atrybuty, rozpowszechniający jakieś piwne pierdoły. Nie tego tu szukam. Pół biedy, jeśli ktoś pokaże spotkanie po jakiejś wspólnej wyprawie - patrz relacja Geologa - nie jestem sztywnym ponurakiem, ale te linki na YouTube, to nijak mi tu nie pasują. Jak tak dalej pójdzie, to żeby poczytać o ciekawych wycieczkach, przyjdzie przenieść się na jakieś forum miłośników browarnictwa.

I jeszcze jedno le_szek
- kolegów dobieram sobie sam. Nawet w Gołonogu.
Piotr
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 78
Dołączenie: 24 Sty 2007, 12:44

Postprzez le_szek w 19 Kwi 2008, 14:19

Piotr napisał(a):
le_szek napisał(a):Kolego Piotrze - powiem krótko i zwięźle - czep się ekspresa.


Oczywiście mogę, nie czuję się tu przyśrubowany, tylko tutaj trochę drażni mnie facet nabity w ciężko brzmiące eksploratorskie atrybuty, rozpowszechniający jakieś piwne pierdoły. Nie tego tu szukam. Pół biedy, jeśli ktoś pokaże spotkanie po jakiejś wspólnej wyprawie - patrz relacja Geologa - nie jestem sztywnym ponurakiem, ale te linki na YouTube, to nijak mi tu nie pasują. Jak tak dalej pójdzie, to żeby poczytać o ciekawych wycieczkach, przyjdzie przenieść się na jakieś forum miłośników browarnictwa.

I jeszcze jedno le_szek - kolegów dobieram sobie sam.


Panie Piotrze (teraz dobrze? Bo jakoś nie mam ochoty pisać per 'Ty')! Gratuluję fantastycznego refleksu - w końcu link wisi tu od trzech tygodni (rozumiem, że dziś wydarzyło się coś takiego, co spowodowało konieczność odreagowania i padło akurat na Irka i na mnie - ale proszę się nie martwić, większość tego typu problemów da się leczyć). Domyślam się, że kiedy na przykład w sklepie sprzedawca zapyta o zdrowie, albo w pracy współpracownik (bo kolegów zapewne również w pracy pan nie ma, żeby się nie spoufalać) opowie dowcip w trakcie pracy - podbudowując swe wewnętrzne przekonanie o własnej wyższości i wyjątkowości natychmiast go pan sprowadza na ziemię, pokazując, gdzie jego miejsce. Zapewne nie zna pan żadnego forum, na którym w różnych wątkach znienacka coś się komuś skojarzy z tematem i o tym napisze.
Awatar użytkownika
le_szek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 350
Dołączenie: 09 Gru 2007, 23:00
Miejscowość: Gołonóg

Postprzez Piotr w 19 Kwi 2008, 14:37

le_szek napisał(a):Panie Piotrze [...].

Przeczytałem. Przerabiałem to nie raz i mleć mi się tego nie chce.

Jeśli ktoś czuje się jakimś tam przeciętnym użytkownikiem forum, to owszem, za wiele od niego oczekiwać nie powinienem, ale jeśli wyskakuje mi tu gość "wystrojony" w avatar EKSPLORACJA POLSKI, to mniemam, że przyszło mi trafić na fachurę. Niech więc pisze jak fachura, zamiast pociskać pierdoły. Skończyłem.
Piotr
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 78
Dołączenie: 24 Sty 2007, 12:44

Postprzez le_szek w 19 Kwi 2008, 15:12

Ja też już kończę, bo są znacznie ciekawsze rzeczy od tej akurat dyskusji.

Podsumuję, o co mi chodziło - mógł się pan zdenerwować, widząc w topiku nie związane z nim linki, nie przeczę. Rozsądny, spokojny człowiek napisałby w takiej sytuacji (uwaga, trudne słowo na początku): "Proszę, nie wklejajcie linków nie związanych z tematem". Nieco mniej spokojny mógłby napisać: "Dajcie sobie spokój z tymi durnymi/kretyńskimi linkami". A pan? Najpierw dop... się do avatara Irka, potem do linkowanego przez niego forum, na koniec jak zaślepiony ratlerek ugryzł w kostkę mnie. Następnym razem proponuję pisać na forum w lepszym nastroju, a nie wskakiwać jak rozszczekany, wspomniany wcześniej, ratlerek.
Awatar użytkownika
le_szek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 350
Dołączenie: 09 Gru 2007, 23:00
Miejscowość: Gołonóg

Postprzez admin w 19 Kwi 2008, 15:15

Panowie, dajcie spokój
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez irek w 19 Kwi 2008, 18:10

Bez komentarza.... Ale gorąco pozdrawiam Pana Piotra...
Image
Awatar użytkownika
irek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 45
Dołączenie: 24 Mar 2008, 01:16
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Sławek w 19 Kwi 2008, 20:45

Chłopaki coś przez tą pogodę fiksujecie, wyciszcie nastroje 8).

Ciekawe gdzie Maciek błądzi, bo od jakiegoś czasu cisza - czyżby szykował nową relację z wyprawy.
Sławek
Awatar użytkownika
Sławek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 785
Dołączenie: 17 Sie 2007, 09:56
Miejscowość: Pogoń

Postprzez geolog w 19 Kwi 2008, 22:12

Akurat uzgadniam szczegóły wyprawy majówkowej tym razem
ze Słowakami i Węgrami w rejon Bratysławy w stylu "wyprawa szybka, miła i przyjemna". Jakby ktoś sie pisał tu jest garść info: http://www.speleo.inform.pl/
Trzeba dograć zwłaszcza z Węgrami bo raczej nie mówią w "ludzkim języku" ostatnie szlify no i troche na tym oprócz codziennych spraw rodzinnych i służbowych schodzi.
Poza tym juz za miesiąc rusza kolejna Wielka Wyprawa Sztolniowa,
do której ostre przygotowania juz trwają. :wink:
geolog
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 979
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 21:24

Re: Kopalnia uranu "Wyprawa do wnętrza Ziemi"

Postprzez geolog w 14 Cze 2008, 21:25

Niestety tą kopalnię uranu w Zalesi jak się dowiedziałem
tzn jej jedyny dostępny wlot znów "zamurowano" :(
geolog
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 979
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 21:24

PoprzedniaNastępna

Powróć do Kopalnie, sztolnie, bunkry, lochy...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron