!!! Centrum pediatrii - jak je oceniacie?

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

!!! Centrum pediatrii - jak je oceniacie?

Postprzez admin w 20 Wrz 2005, 15:11

Witam, ten post raczej nie będzie zbyt przyjazny.
Dostaliśmy informacje o sytuacji panującej w Centrum pediatrii w Klimontowie. Sytuacja ta nie jest ponoć korzystna dla pacjentów.
Chcemy poznać Wasze opinie na ten temat.

Zamieszczam ważniejsze fragmenty z maila, który do nas trafił:

"Bardoz Was prosze zrobcie cos np. opinie ludzi na temat centrum i pracujacych tam lekarzy !!!!!!!!!!!! Blagam!!!!!!!!!!!!!!!"

"Niektorzy lekarze przynosza wstyd tak zacnemu patronowi centrum."


"Wyobrazcie sobie, ze centrum nie ma , nie posiasada i nie bedzie miec, KSIAZKI SKARG I WNIOSKOW , bo po co? po to zeby inni ludzie czytali uwagi na temat pracujacych tam "wspanialych "lekarzy? (byloby niesprawiedliwe powiedziec ze wszyscy sie tam mineli z powolaniem, ale zdecydowana wiekszosc, tak wynika z opinii ludzi tam przeze mnie spotkanych, wierzcie mi, uszy wiedna...)"

"glowe daje, bez mrugniecia okiem, ze sie Pan zdziwi jak ludzie zaczna pisac. szkoda tylko, ze wiekszosc z rodzicow nie ma na to sily, ani mozliwosci (dostep do netu) i sa zmeczeni zyciem codziennym i wozeniem swoich pociech od jednego specjalisty za dyche(...), do drugiego."

"Wlosy na glowie deba staja na to co oni robia (lekarze) i za jakich smieci nas maja. Wie pan dlaczego, bo nie ma w polsce zadnej odpowiedzialnosci. A oni jak by tego bylo malo, maja kasy tyle, ze taki ktos jak ja, czy Pan to im moze jedynie skoczyc."

"To niech PAn dziekuje Bogu, losowi czy opatrznosci, ze nie zna Pan nikogo stamtad i ze osobisacie chamstwa lekarzy na wlasnej skorze (a co jeszcze bardziej boli jesli to dotyczy naszych dzieci) Pan nie doswiadczyl i oby nigdy Pan nie musial!!!"

" Prosze sprawic, zeby opinia publiczna sie o tym dowiedziala. "



Spełniamy prosbę i czekamy na opinię innych osób, które miały styczność z Centrum.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Re: !!! Centrum pediatrii - jak je oceniacie?

Postprzez TomekO w 21 Wrz 2005, 20:19

admin napisał(a):[b]
Dostaliśmy informacje o sytuacji panującej w Centrum pediatrii w Klimontowie. Sytuacja ta nie jest ponoć korzystna dla pacjentów.
Chcemy poznać Wasze opinie na ten temat.


Sprawa powinna być wnikliwie przebadana. Sam kilka lat temu miałem tam (nie)przyjemność być i muszę stwierdzić, że zostałem niezbyt mile potraktowany. System zapisów nowych pacjentów jest tam tak zbiurokratyzowany, że godzinami trzeba stać poto aby się tam zapisać. Swoje też trzeba tam odsiedzieć czekając na wizyte.

Wydaje mi się, że tej sprawie przydałby się rozgłos. Niech wszyscy poznają te sprawe i wypowiedzą się na ten temat. Może ten list jest nie dokońca prawdziwy, albo nad kliniką panuje zmowa milczenia. Może któryś z dziennikarzy mieszkający w poblirzu by się zajął tą sprawą ??

Większość osób odwiedzające to forum mieszka w klimontowie i nie rozumiem dlaczego wszyscy milczycie ?? Jak ten list jest nieprawdą to chociaż zdementujcie go. Jeśli to prawda to powiedzcie coś więcej. W takich wypadkach trzeba ostro działać, a nie siedzieć po kątach.


Pozdrawiam
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Centrum Pediatri

Postprzez kaska w 29 Wrz 2005, 17:52

wiecie co, super temat tylko, ze dzieciaki zbyt male zeby sie wypowiedziec a rdodzice pewnie nie maja netu a nawet jak maja to nie wiedza ze taka strona istnieje i ze jeszcze w dodatku taki temat.

kiedys slyszalam pare opinii, ale nie byly zachwycajace z tego co pamietam.

popytam znajomych.
kaska
 

Centrum Pediatrii przyjazne lekarzom tam pracujacym

Postprzez Ala w 30 Wrz 2005, 23:20

No wlasnie a ma byc ponoc przyjazne dzieciom :shock:
Ale to nie jedyna paranoja!!! oj nie!!!

Wyobrazcie sobie ze parkingi sa dla zdrowych, mlodych lekarzy a nie dla chorych dzieci, dziadkow i ich rodzicow.

Za kazdym razem jak jedziemy do centrum to szukamy miejsca gdzie zaparkowac. Nie ma wyjscia czesto trzeba parkowac "na dole" jes tam taki parking, tyle ze troche daleko moim zdaniem. A maja mama nie moze chodzic a z dziecmi to tez nie takie fajne zeby je niesc na rekach. JAk doleziemy do recepcji to mamy dosc. Ale lekarze parkuja sobie niemalze pod samymi drzwiami.

Pewnie po to zeby zdazyli z jednej pracy do drugiej :D albo z tej drugiej do trzeciej (bo sporo lekarzy {a wierzcie mi moja mama choruje wiec sie z nia najezdzimy, to i troche nazwisk sie kojarzy} pracuje tam i nie jest to ich jedyna posadka, a kasa leci. I o to chodzi.

No to tyle.
cdn.
Ala
 

Centrum Pediat.

Postprzez ada w 02 Paź 2005, 14:46

SLUCHAJCIE LUDZIE

Bardzo "ciekawy" temat jesli o centrum biega.

Ostatnio bylismy z wizyta w poradni chirurgicznej.

Bylismy w rejestracji przed 9H i mielismy juz numerek 103 !!!

Tam sie w ciagu tych 3 godzin (o ile lekarz przyjdzie punktualnie a nie godzine pozniej, jak to zazwyczaj ma miejsce) zalatwia ok. 120 pacjentow- dzieci.

No to sobie kurna policzcie ile czasu poswieca sie jednemu pacjentowi, jednemu dzieciakowi. !!! Toz to masowka!!!!!!!!!!!!!!!!

No i prawie wszystko na odlwal sie. Jest tam tak a jedna dama, pani chirurg, co jej sie geby nie chce otwierac. Ilona Wisnicka - Hill
Przez nia stracilismy nastepny dzien i kupe nerwow. a niech ja...Wypisala skierowanie na badanie krwi, ale nie raczyla powiedziec, gdzie mamy to badanie zrobic.!!!!!!!!!!!!!!!poszlismy do siebie do przychodni. Stracilismy czas i gucio!!! skierowanie jest ze szpitala to w przychodni trzeba placic.

Oni nas maja gdzies! mA racje ta osoba co napisala do Was ten list. Traktuja nas jak smieci.

W rzeczywistosci nie sa niczym lepszym.
ada
 

Postprzez godym w 05 Paź 2005, 14:38

ulokowanie centrum pediatrii w Klimontowie to napewno duży sukces naszej dzielnicy. Odnośnie zarzutów, które wysuwacie uważam, że jest w nich dużo prawdy: lekarze olewający pacjentów to niestety codzienność w wielu placówkach medycznych. Pewnie w gabinetach prywatnych są bardziej sympatyczni... asądząc po samochodach stojących koło centrum, które do najtańszych nie należą ( można sprawdzić)
nie zgadzam się natomiast na zarzuty co do parkingu. Jest on spory i położony zaledwie 50 m od szpitala. Bliżej się nie da, gdyż musielibyście parkować pod balkonami pobliskich bloków, co sprawiałoby pewnie jeszcze większą uciążliwość dla mieszkańców
godym
 

Centrum pediatrii -

Postprzez iza w 08 Paź 2005, 14:54

odnosnie tego co napisal "GODYM"

Prosze Pana/i. jasne ze parking nie je kilometr od centrum,
ale z cala pewnoscia jest Pan/i osoba zdrowa dla ktorej przejsc te jak Pan/i podaje 50 m, to zaden problem.

To czemu, jak Pan mysli?????? zaden lekarz tam nie parkuje???????????

To ma byc centrum przyjazne pacjentowi!!!
tere fere kuku!!! jak mowia dzieci.

Ale z reszta PAni/a opini sie zgadzam.

pozdrawiam
iza
 

Postprzez godym w 08 Paź 2005, 15:43

proszę porównać to z innymi szpitalami, w niewielu jest lepsze rozwiązanie
a poza tym trudno ulokować parking bliżej, wymagałoby to wyburzenia bloków, kościoła lub wycięcia parku
godym
 

opinia o szanownym cetrum

Postprzez życzliwa matka w 09 Paź 2005, 00:17

Opinie na temat centrum pediatrii mam jak najgorsze , pracuje tam pan ,,chirurg,, ( doktora kupił zapewne u rumuna na targu ) u ktorego na nieszczescie musialam byc z dzieckiem , przestrzagam wszystkich rodzicow ktorzy nie chcą aby ich dziecko musialo bez zadnych badan miec przeprowadzane zabiegi na żywca , a rodzicom ktorzy muszą korzystac z przychodni alegrologicznej radze zabrac duzo jedzenia i picia na wielogodzinne( 6-7 godzin ) czekanie na dwuminotowe potraktowanie przez lekarza . Radze uzbierac pieniądze na prywatną wizyte niz korzystac z usług centrum pediatrii .
życzliwa matka
 

Do "Zyczliwej Matki"

Postprzez Eliza w 15 Paź 2005, 01:20

"Zyczliwa Matko"

Ja sie spotkalam z tym samym. nIe wiem o jakiego "speca" Pani chodzi i prosze tych specow za dyche nie oszczedzac, tylko pisac kto z imienia i nazwiska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do kupna dyplomow to 95 % lobby lekarskiego ma je za kasiore, bo z dziada pradziada musi byc " doktor" w rodzinie. Im sie wydaje ze to dziedziczne, szlachcice jebane za dyche, bo inaczej sie o tym bydle nie sposob wyrazac.
Nie dosc ze glupie jak but to jeszcze do tego beszczelne!!!!!!!!!!!!!!!!!! I co jeden as to lepszy.


Tez bylam z dzieckiem i tez czekalam chyba z 5 H do chirurga i TEZ WIZYTA TRWALA MAX. 2 MIN

Oni nas traktuja jak miecho, bez wyjatku czy to stary, mlody czy nawet dziecko.

A mysli pani ze jak pojdzie prywatnie, to bedzie lepiej?????
Tyle ze sie pani nie naczeka i wizyta bedzie dluzsza, bo bedzie udawac jak to doglebnie bada, tylko zeby to zrobic musi sie znac a nie udawac.
rezultat jest taki ze wyjdzie pani z portfelem odchudzonym o srednio 50 zl + koszty dojazdu.


Niech tu pani wroci i napisze ku przestrodze innych co to za "specjalista"
Eliza
 

Do Godyma

Postprzez Eliza w 15 Paź 2005, 01:27

do GODYMA


nie no jest Pan uparty jak...

A skad pan to wie, ze nie mozna bylo inaczej tego rozwiazac????

Centrum Jana pAWLA II nie ma 100 lat. Jest nowe i do cholery pewnie tez robione jak juz ktos napisal za "architekta" za dyche, bo jest kompletnie niepomyslane. Co z tego ze ladnie wyglada JEST NIEFUNKCJONALNE !!!!

GODYM

niech no pAn czyta uwaznie co ludzie pisza!!!!

Nie chodzi im o to ze parking za daleko, choc dla inwalidow to sporo trza przejsc, ale o to ze TE MIEJSCA POD SAMYMI DRZWIAMI CENTRUM NIE POWINNY BYC DLA BIALYCH (TZN. "LEKARZY") TYLKO DLA INWALIDOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jarzy pan?????????????????????
Eliza
 

Postprzez godym w 15 Paź 2005, 11:19

do Elizy
powinna Pani sobie kupić "Ortografię na bardzo dobry"
godym
 

GODYM

Postprzez Eliza w 16 Paź 2005, 00:00

GODYM

Dzieki za sugestie, ale jak sie podaje tytul to wypada podac autora, chyba ze sam pan nie zna:-)))

Malo ze pan uparty to jescze CZEPIALSKI!!!!

Panie !!!
To nie konkurs poprawnosci stylistyczno-ortograficznej, tylko dyskusja na temat funkcjonowania centrum, a wlasciwie osob tam pracujacych, (zeby kto nie myslal, ze personelu sredniego) konkretnie lekarzy.

Przyznaj sie pan, czy do nich nie nalezysz. Albo do kregu ich znajomych.
Eliza
 

Postprzez Eliza w 16 Paź 2005, 00:05

Godymie?????

Gdzies ty tego byka ujrzal?????????????????

Bom ja chyba slepa.

Czekam na twoje lekcje ortografii (o ile ci sie ORTOGRAFIA nie mylnela ze stylistyka, bo cos mi sie tak zdaje :lol:

no to nara!!!
Eliza
 

Postprzez godym w 16 Paź 2005, 11:50

bezczelny a nie beszczelny!
to nie stylistyka!
godym
 

Następna

Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron