zegarmistrz - ostrzeżnie

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

zegarmistrz - ostrzeżnie

Postprzez ukash w 19 Paź 2006, 04:10

nie wiem czy ktoś tutaj interesuje sie zagarkami a szczególnie mechanicznymi ale jeśli mu sie zdarzy jakaś awaria niech czasem nie wybiera sie do zegarmistrza przy basenie. Ten pan (pisze specialnie z małej litery bo po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał) to totalnie nieporozuminie
nawawlony jak bela o godz 11 próbował naciągnąc mnie na usługe która jest 50% tańsza a że troszke znam sie na zegarkach to powiedziałem mu co sądze o jego bredniach i grzecznie podziękowałem . Powiem tylko tyle ze probował mi wmówic ze czyszczenie i oliwienie zagarka zajmuje 10 godz !!! i ze zegarek składa sie z 1400 !!! częsci które trzeba rozkręcic (naprawde składa sie z ok 380 z czego tzreba rozrkęcic ok 50 ) , takich bredni dawno nie słyszałem.
Może baterie potrafi wymienic ale mysle ze nic poza tym.
ukash
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Dołączenie: 06 Paź 2006, 15:28
Miejscowość: Klimontów

Postprzez admin w 19 Paź 2006, 12:12

ja miałem tylko raz kontakt z tym panem i wydawał mi się całkiem sympatyczny. Może się zmienił? :cry:
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez ukash w 19 Paź 2006, 19:11

sympatycznośc może zależec od dnia, nieraz tez wstaje lewą nogą i wtedy na pewno nie jstem sympatyczny ale ceny do sympatycznych naprawde nie należą z tego co wiem to nawet w Warszawie w centrum jest taniej, oddałem mój zegarek do zegarmistrza w ORIONIE ten przynajmniej gadał do rzeczy i cena niższa o połowe, co do jakości wykonania dowiem sie za ok tydzień.
ukash
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Dołączenie: 06 Paź 2006, 15:28
Miejscowość: Klimontów

Re: zegarmistrz - ostrzeżnie

Postprzez Radkoww w 21 Paź 2006, 21:34

ukash napisał(a):nie wiem czy ktoś tutaj interesuje sie zagarkami a szczególnie mechanicznymi ale jeśli mu sie zdarzy jakaś awaria niech czasem nie wybiera sie do zegarmistrza przy basenie. Ten pan (pisze specialnie z małej litery bo po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał) to totalnie nieporozuminie
nawawlony jak bela o godz 11 próbował naciągnąc mnie na usługe która jest 50% tańsza a że troszke znam sie na zegarkach to powiedziałem mu co sądze o jego bredniach i grzecznie podziękowałem . Powiem tylko tyle ze probował mi wmówic ze czyszczenie i oliwienie zagarka zajmuje 10 godz !!! i ze zegarek składa sie z 1400 !!! częsci które trzeba rozkręcic (naprawde składa sie z ok 380 z czego tzreba rozrkęcic ok 50 ) , takich bredni dawno nie słyszałem.
Może baterie potrafi wymienic ale mysle ze nic poza tym.


Mnie się wydaje(aczkolwiek nie znam tego pana), że zna się na rzeczy tylko myślał, że Ty się nie znasz no i się przeliczył :)
Radkoww
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 159
Dołączenie: 19 Wrz 2006, 11:37

Postprzez ukash w 25 Paź 2006, 18:03

to ze sie zna niestety nie zmienia faktu ze naciąga ludzi , no i pijany o 11 rano w pracy :!: to chyba swiadczy o jego fachowosci :twisted: nie mam zakaładu zegarmistrzowskiego i nikogo innego jako konkurencji nie polecam pisze tylko zeby sprawdzic w innych miejscach ceny, bo można zaoszczedzic.
ukash
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Dołączenie: 06 Paź 2006, 15:28
Miejscowość: Klimontów

Postprzez gosiek1409 w 27 Paź 2006, 23:12

Czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś zegarmistrza,który naprawia stare zegary?
gosiek1409
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 19 Wrz 2006, 22:23
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Sebastiano w 26 Lis 2006, 02:05

gosiek1409 napisał(a):Czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś zegarmistrza,który naprawia stare zegary?


Moja babcia zanosiła kiedyś zegarki do "głuchego". Zapytałem się jej kto to taki i odpowiedziała mi, że to przygłuchawy, ale bardzo dobry zegarmistrz, ale niestety już nie żyje :? :cry: :wink:
Awatar użytkownika
Sebastiano
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 64
Dołączenie: 19 Lut 2006, 00:00
Miejscowość: Klimontów


Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron