organizacje społeczne

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

organizacje społeczne

Postprzez mada w 29 Kwi 2005, 22:07

witam-jestem mieszkanka strzemieszyc-mam pytanie-czy w waszej dzielnicy jest jakas organizacja,stowarzyszenie,lub grupa ludzi która zechciałaby pomóc ciężko choremu dziecku? w Waszej dzielnicy mieszka 6-letni chłoczyk chory na białaczke-wychowuje go i jego malenka siostrę,samotna mama ,która często niedojada, aby tylko zakupic leki dla swego dziecka.U nas( strzemieszyce) była podobna sytuacja i my jako mieszkańcy dzielnicy właczyliśmy sie w akcje pomocy Karolince,mam nadzieję ,że i na Was może liczyć dziecko potzrebujące pomocy-jestem jednym z organizatorów takiej akcji u nas i chętnie pomoge Wam przeprowadzić taka akcję-więcej-może dla Was za zupełna darmoche zagrac zespół HORS-służe każda pomocą i doswiadczeniem-proszę nie przechodżcie obojetnie obok nieszczęscia Waszego malutkiego sąsiada!
proszę podajcie jakies namiary na którąś z organizacji z Waszego terenu,która chciała by pomóc-mnie los tego dziecka nie jest obojętny-ludzi którzy zechcieliby pomóc prosze o jakąś odpowiedz-pozdrawiam
mada
 

Postprzez admin w 29 Kwi 2005, 22:27

jest koło przyjaciół Klimontowa, które ma swoją siedzibę w dawnym budynku kopalnianym przy ul. Dobrzańskiego koło basenu,
tam także przyjmują interesantów radni z Klimontowa
to chyba najodpowiedniejsi ludzie
pozdrawiam
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez admin w 29 Kwi 2005, 22:32

dyżury koła przyjaciół Klimontowa:
każdy pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca od 15 do 17
każdy drugi wtorek od 17
każda pierwsza środa od 16
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez mada w 30 Kwi 2005, 08:12

dziękuje slicznie-napewno w jak najszybszym czasie nawiążę z nimi kontakt-jesli uda się rozkręcic całą akcję pomocy,mam nadzieję ,ze administratorzy tej strony przyłacza sie do jej rozpropagowania:)-będę w kontakcie-pozdrawiam
mada
 

Postprzez Alfi w 13 Lut 2006, 03:17

Kurcze wybaczcie przeczytałem ten tytuł pierwszym razem zupełnie inaczej domyślcie się sami ORG..M
Alfi
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 182
Dołączenie: 13 Lut 2006, 02:41


Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron