Nowe osiedle (nic nie sugeruje ale kto tam mieszka ?)

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

Nowe osiedle (nic nie sugeruje ale kto tam mieszka ?)

Postprzez mutant w 14 Kwi 2005, 17:37

Nie dziwi was ludziska czemu w klimontowie odwalili kanalizacje i dali supcio asfald ZA DARMO ? Jak kto ma jakies teorie na ten temat to dawac.
mutant
 

Postprzez Gość w 14 Kwi 2005, 18:30

zgadzam się w pełni, ze droga powstała TYLKO I WYŁĄCZNIE dla ludzi z nowego osiedla, pewnie mieszka tam ktoś wysoko postawiony???
A resztę mieszkańców urząd miasta ma w d...
Gość
 

Postprzez R@fał w 15 Kwi 2005, 16:07

Anonymous napisał(a):zgadzam się w pełni, ze droga powstała TYLKO I WYŁĄCZNIE dla ludzi z nowego osiedla, pewnie mieszka tam ktoś wysoko postawiony???
A resztę mieszkańców urząd miasta ma w d...


Masz racje to jest tak jak w D.G na osiedlu Łęknice też na drodze były wielki dziury z tego co wiem ale jak się wprowadził do domów jednorodzinnych Prezydent( teraz już były) Tego Miasta to aż zrobili remont żeby się prezuś przypadkiem nie zabił a tak szczerze to niezły dom ma były prezydent D.G :lol: :lol: ja na taki będe pracował ze 100 lat
Życie depcze wyobraźnie!
R@fał
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 28
Dołączenie: 07 Lut 2005, 19:47
Miejscowość: zagórze mec....

Postprzez leszko88 w 17 Kwi 2005, 01:24

Zwrócił ktoś z was panowie uwagę na zakazy wjazdu w Makuszyńskiego i Olsztyńską? Zakaz wjazdu - nie dotyczy mieszkańców w/w ulic. Ciekawe..Zamiast rozładować troszkę ruch na Hubbala i krzyżówce klimontowskiej a częśc pojazdów puścić przez fińskie domki to postawili takie ciekawe oznakowanie...
...prawda nie zawsze jest prawdopodobna...
leszko88
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 36
Dołączenie: 13 Mar 2005, 11:45
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Gość w 18 Kwi 2005, 21:03

Wydaje mi się że wszyscy mieszkańcy ul.Makuszyńskiego będą korzystali z kanalizacji, nowej drogi etc.Mieszkają tu różni ludzie a Ci "wybrani" to kilka domów.Jeżeli to za ich protekcją to przysłużyli się wszystkim mieszkańcom tej ulicy.
Anonymous napisał(a):zgadzam się w pełni, ze droga powstała TYLKO I WYŁĄCZNIE dla ludzi z nowego osiedla, pewnie mieszka tam ktoś wysoko postawiony???
A resztę mieszkańców urząd miasta ma w d...
Gość
 

Postprzez admin w 06 Maj 2005, 12:41

zakaz ruchu przy ul. Makuszyńskiego to szczyt bezczelności ze strony władz miasta
resztę mieszkańców Klimontowa mają w d...
ciekawe czy kanalizowanie naszej dzielnicy zakończyło się wraz ze skanalizowaniem Makuszyńskiego?
znając "mądrych" ludzi z UM to niestety tak

a swoją drogą jakiś cwaniak mieszka pewenie w tych nowych domach i on pewnie to wszystko załatwił
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez TomekO w 06 Lis 2005, 02:15

admin napisał(a):a swoją drogą jakiś cwaniak mieszka pewenie w tych nowych domach i on pewnie to wszystko załatwił


Jedynego "cwaniaka" jakiego znam z tego noweg osiedla (przez te ogrodzenia można by go nazwać nowoczesnym gettem) to jest pewna drektorka. Administrator napewno wie o kogo tutaj chodzi :) Chodzą takie słuchy, że domki są postawione na gruncie wykupionym za grosze przez prezesa kółka rolniczego czy ogrodniczego z sosnowca. Nie wiem jak się ta organizacja nazywa, ale to napewno prawda. Wiem to ze swoich źródeł.
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec


Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron