Biblioteka

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

Biblioteka

Postprzez admin w 30 Mar 2005, 10:54

Nie wiem jakie macie doświadczenia związane z naszą biblioteką ale ja mam nie najlepsze.
Byłem tam wczoraj ( wtorek ) i zapytałem się czy mogę przywiesić ogłoszenie o mojej stronie- jest na nim logo Klimontowa i adres strony oraz forum.Niestety Panie nie pozwoliły na ten "niecny" ruch, zasłoniły się zgodą jakiegoś głównego dyrektora, który jest tam gdzieś w Sosnowcu.
Myślałem, że wybuchne śmiechem.
Biblioteka zamiast szerzyć kulture to ją "gasi".
POza tym czy próbował ktoś z Was szukać jakiejś książki w katalogu?Ja tak szukałem ostatnio i Panie patrzyły na mnie "krzywym okiem", że sam sobie chcę znaleźć książkę a one będą musiały po nią pójść.

Luksus jest natomiast w bibliotece na Zagórzu, chodzi się między półkami i bierze się to na co ma się ochotę.

To tyle.Może za ostro trochę potraktowałem naszą biblotekę, ale uważam że kiedyś była lepsza.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez leszko88 w 30 Mar 2005, 23:28

ja tam nie jestem złośliwy ale upierdliwy już tak, z chęcią bym wiął od tych pań nazwisko dyrektora i przy okazji bycia w centrum porozmawiał z nim, oczywiście o ogłoszeniu :)
...prawda nie zawsze jest prawdopodobna...
leszko88
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 36
Dołączenie: 13 Mar 2005, 11:45
Miejscowość: Klimontów

Luksus grzebania w książkach

Postprzez chodnikowylatawiec w 09 Kwi 2005, 14:06

Ja też mam wrażenie, że szukanie książki w katalogu jest w domniemaniu naszej biblioteki niemoralne :!: I coż by to był za luksus, gdyby wpuszczono mnie między półki...
chodnikowylatawiec
 

Re: Luksus grzebania w książkach

Postprzez RHYS w 15 Gru 2005, 20:04

Sądzę, że nasza biblioteka nie jest aż taka zła chociaż ma jednak pewien mankament, nie ma w niej za dużo książek. O wiele większy wybór jest w bibliotece na ul. Kalinowej.
RHYS
 


Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron