wino i nalewka pod cukiernią

Chciałbyś opisać jakąś sytuację, coś cię zdenerwowało i nadal denerwuje? - pisz tutaj

wino i nalewka pod cukiernią

Postprzez brians w 10 Kwi 2006, 23:45

znam kilka miejsc w naszym pięknym Klimontowie gdzie spokojnie można napić się jabczaka lub innej ambrozji :
cukiernia
klimek
joker-psy pod stołem
plac zabaw
dopisz jakie jeszcze miejsca znasz ?
brians
brians
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Dołączenie: 10 Kwi 2006, 23:40
Miejscowość: Klimontów

Postprzez admin w 11 Kwi 2006, 16:53

w czasach mojej edukacji w SP nr 31, wielu mieszkańców Klimontowa (Segment, Maniek G., Mycha i inni) "degustowali" wino za sklepem przy szkole. Miło było patrzeć z okien szkoły na ww dżentelmenów, czasami na przerwach trochę im podokuczaliśmy, to były czasy!
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Sebastiano w 11 Kwi 2006, 23:11

admin napisał(a):w czasach mojej edukacji w SP nr 31, wielu mieszkańców Klimontowa (Segment, Maniek G., Mycha i inni) "degustowali" wino za sklepem przy szkole. Miło było patrzeć z okien szkoły na ww dżentelmenów, czasami na przerwach trochę im podokuczaliśmy, to były czasy!


Pamiętam te czasy wyśmienicie :P
Segment był najlepszy. Segment to mój idol.
Pewnego razu mój kolega z okna szkolnego zawołał na pijanego Segmenta- "Szafa- ty pier***ony regale". Ale to był czad bo gość wszedł zalany do szkoły i próbował nas znaleźć...ehh... :lol:
Awatar użytkownika
Sebastiano
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 64
Dołączenie: 19 Lut 2006, 00:00
Miejscowość: Klimontów

Postprzez admin w 12 Kwi 2006, 12:47

Sebastiano napisał(a):
admin napisał(a):w czasach mojej edukacji w SP nr 31, wielu mieszkańców Klimontowa (Segment, Maniek G., Mycha i inni) "degustowali" wino za sklepem przy szkole. Miło było patrzeć z okien szkoły na ww dżentelmenów, czasami na przerwach trochę im podokuczaliśmy, to były czasy!


Pamiętam te czasy wyśmienicie :P
Segment był najlepszy. Segment to mój idol.
Pewnego razu mój kolega z okna szkolnego zawołał na pijanego Segmenta- "Szafa- ty pier***ony regale". Ale to był czad bo gość wszedł zalany do szkoły i próbował nas znaleźć...ehh... :lol:

haha pamiętam to. Zwiałem na salę gimnastyczną wtedy, mimo iż to nie ja krzyknąłem.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Alfi w 14 Kwi 2006, 00:52

Polak Potrafi.
Alfi
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 182
Dołączenie: 13 Lut 2006, 02:41


Powróć do Nasze bolączki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron