Nowe kategorie

Postprzez Doczu w 22 Lip 2006, 19:23

Ja bym proponował dodać dział "inne dzielnice", bo widze jest tu sporo postów niekoniecznie związanych z Klimontowem - np. o Zagórzu 8) 8)
Ponadto proponoiwałbym dodanie działu "Offtopic" - mozna by tam umieszczać swoje galerie, które teraz dośc luźno związane są z działem w którym się znajdują (choć teraz widzę, że znajdują sie w dziale "pozostałe wycieczki".
Zresztą jesli mogę zasugerować, to myślę, że warto byłoby stronę główną forum podzielić na następujące działy główne: Klimontów, Inne Dzielnice, Offtopic, O mnie.
Następnie do działu Klimontów wrzucić wszystko to co znajdzuje sie w obecnym dziale Historia (poza zamkami pałacami...). Oczywiście wymagałoby to trochę zabiegów z odfiltrowaniem postów niezwiązanych z Klimontowem. Tutaj tez zamieściłbym dział Nasze bolączki.
Dział Inne dzielnice proponowałbym podzielić na poddziały Dzielnice Sosnowca i Inne miasta.
Dział Offtopic to mogłyby być te zamki, pałace, śmieszne rzezcy, pozostałe wycieczki.
Myśle, że takie usystematyzowanie forum ułatwiłoby nawigację na forum osobom nowym i pozwoliłby w miarę intuicyjnie szukac interesujących tematów.
Aby przedstawić to bardziej obrazowo:
strona główna forum Działy główne>

KLIMONTÓW:

Aktualne wydarzenia
Z przeszłości
Niewyjaśnione historie
Kopalnie, sztolnie, bunkry, lochy..
Książka
Nasze bolączki

INNE DZIELNICE:

Dzielnice Sosnowca
Inne miasta

OFFTOPIC:

Zamki, pałace, ruiny w Polsce.
Śmieszne rzeczy?
Pozostałe wycieczki
W razie potrzeb pisać tutaj

O MNIE:

Moja strona
Moje forum
Doczu
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 281
Dołączenie: 16 Lip 2006, 20:23
Miejscowość: Zagórze

Poprzednia

Powróć do W razie potrzeb pisać tutaj

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron