Rozrelkamujmy forum

Wszelkie skargi i uwagi dotyczące funkcjonowania i wyglądu forum

Rozrelkamujmy forum

Postprzez TomekO w 08 Lut 2005, 16:29

Może by tak bardziej rozreklamować to forum ?? Zawsze to byłoby więcej osób piszacych i może wspólnymi siłami czegoś byśmy dokonali. Czekam na uwagi i komentarze.
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez admin w 08 Lut 2005, 19:17

Nie bronię rozreklamowywania tego forum.
Ja sam muszę zrobić banery reklamowe i wysłać na strone um.sosnowiec.
Już są prawie na ukończeniu, ale zajmę się tym gruntownie po zakończeniu sesji.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

pozdrowienia z Klimontowa

Postprzez aleksander w 09 Lut 2005, 11:15

pozdrawiam autorów, mysle ze dobra reklama jest wysylanie listow do znajomych mieszkancow Klimontowa kazdy z ciekawosci tu wejdzie .
jak mozna wam pomoc w prowadzeniu?
aleksander
aleksander
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Dołączenie: 09 Lut 2005, 11:10

Ta stronka jest super !!!

Postprzez Gość w 01 Mar 2005, 18:49

WITAM!!!
:D [color=green]fajowa strona , gratuluję pomysłu i wykonania , jak dla mnie jest wporzo , myślę że twoja stronka koleś ruszy innych gości w naszym SOSNOWCU i powstanie wiecej takich stronek o dzielnicach SOSNOWCA , a może za twoim przykładem wykombinują coś kolesie w całym ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM czego tobie i sobie winszuje.
SIEMA !!!!
Gość
 

Re: Ta stronka jest super !!!

Postprzez TomekO w 06 Lis 2005, 02:38

Anonymous napisał(a): a może za twoim przykładem wykombinują coś kolesie w całym ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM czego tobie i sobie winszuje.
SIEMA !!!!


Pomysł jest naprawdę warty przemyślenia. Tylko, że do tego potrzeba jednej rzeczy, której nie ma u bardzo wielu z nas czyli chęci. Jak by byli jacyś chętni ludzie to wtedy można kombinować, nie tylko z dzielnicami Sosnowca ale także wszystkich miast Zagłębia. Jak by była taka wola to byłoby ciekawie, aby te strony przypominały np. Portal NaszeMiasto. Chodzi mi tutaj o zestandaryzowany pewien wygląd strony. To utrwala odwiedzających w przeczuciu, że te wszystkie strony to taki jeden wielki portal :) Część większej całości
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez admin w 07 Lis 2005, 12:38

pomysł stworzenia stron internetowych dla wszystkich dzielnic Sosnowca jest bardzo dobry.Wystarczy trochę chęci. Z tego co wiem kiedyś powstała strona o Maczkach, niestety ostatnio została zablokowana.
Każda dzielnica naszego miasta ma bogatą lub bardzo bogatą historię: Maczki-Granica, wiele zabytków, legend,Zagórze-Mieroszewscy i ich tajemnice, Środula-getto, Niwka, Jęzor-trójkąt trzech cesarzy...
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Re: Rozrelkamujmy forum

Postprzez Gość w 06 Lut 2006, 19:44

TomekO napisał(a):Może by tak bardziej rozreklamować to forum ?? Zawsze to byłoby więcej osób piszacych i może wspólnymi siłami czegoś byśmy dokonali. Czekam na uwagi i komentarze.



Odnośnie tego rozreklamowania to ja bym się dobrze zastanowiła, bo mnie osobiście wydaje się, iż na początku to trzeba by było poprawić
klimontowski herb na ten prawdziwy. Przecież u Was to ktoś ukradł temu orłowi ziemie i brone, Klimontów to nie tylko kopalnia ale także ziemie.
Te ziemie które podarował Kazimierzunio Klimuntowi a ten drugi to sobie wieś założył i dlatego tę społeczność stanowili półrolnicy, wyrobnicy no i też dlatego tutaj był ekonom dworski i leśniczy i strażnik konny łąk klimontowskich a nawet strzelca też mieliśmy. I co ty kolego na to? 8) :oops: :roll:
Gość
 

Postprzez Alfi w 16 Lut 2006, 23:56

Reklamujcie to forum gdzie tylko popadnie.
Alfi
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 182
Dołączenie: 13 Lut 2006, 02:41

Postprzez Mar w 15 Lip 2006, 15:51

POPIERAM TEN POMYSŁ REKLAMA TEGO FORUM WŚRÓD NAJBLIŻSZYCH ZNAJOMYCH MOŻE BYĆ SUKCESEM :!:
Image
Mar
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin


Powróć do Moje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron