Adresy bezpośredenie do forum i strony głównej Klimontów

Napisz co Ci się podoba na mojej stronie. Co byś zmienił, a co zostawił?

Adresy bezpośredenie do forum i strony głównej Klimontów

Postprzez admin w 20 Gru 2006, 17:13

W związku z tym, że czasami z różnych przyczyn nie chce wejść strona forum lub Klimontowa, dzisiaj rano było to spowodowane awarią serwera DNS prv.pl, podaję bezpośrednie adresy:
- adres forum to:
http://www.infomag.com.pl/~klimontow/forum/index.php czyli http://www.klimontow-forum.prv.pl
- adres strony głównej to:
http://www.infomag.com.pl/~klimontow/index.html czyli http://www.klimontow-sosnowiec.prv.pl
Podsumowując: jeżeli nie chce wejść adres z końcówką prv.pl to spróbujcie podać adres bezpośredni. Jeżeli i on nic nie zmieni oznacza to większą awarię - czego oby nie było.
Warto sobie te adresy dodać do ulubionych lub zapisać gdzieś na kompie :)
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez heniek z zawodzia w 03 Lip 2007, 15:49

Tak wiec sa teraz inne sposoby na korespondencje- jak ten akurat na ktorym bede niestety czesto goscil.Bo miejsca urodzenia sie nie wybiera, aczkolwiek mozna i to dzis zrobic.Szukajac Klimontowa w internecie trafilem na Sosnowiec no i na Klimontow.Oba miasta sa mi bliskie oraz
Porabka-Zawodzie.Zycie toczy sie dalej, i cieszy mnie fakt,ze oto mlodzi ludzie tworza obraz swojego miasta.
niemniej jednak nalezy moim zdaniem patrzec do przodu.Doswiadczenie czerpac z wczorajszych dni (ale bez sentymentow)-budowac przyszlosc na miare mozliwosci i zapotrzebowania,tak aby wszyscy byli zadowoleni
i co najwazniejsze szczesliwi, ze tu mieszkaja, tu sa razem z cala rodzina,przyjaciolmi itd.
Przeszlosc boli, rani - tych ran niestety mimo czasu nie "zagoimy"- po czasie ktory przemija widzimy,ze stajemy sie zgorzkniali, bo akurat nie wszysko poszlo tak jakbysmy chcieli.
Popatrzmy wokol siebie ile ludzi nas opuscilo, dlaczego,naturalnie czy w inny sposob.Co bylo tego przyczyna, jak zrobic aby na przyszlosc tego uniknac.Widzimy ile rzeczy wokol jest nowych, ile starych zlikwidowano,zburzono,...itd.
Ale pomimo wszystko jestem na forum mojego miasta-to cieszy!
heniek z zawodzia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 03 Lip 2007, 14:38

Postprzez heniek z zawodzia w 05 Lip 2007, 10:01

po wybiorczym czytaniu niektorych postow, zastanawia mnie fakt, skad tyle w ludziach energi, aby tylko likwidowac lub burzyc...bo jak widze zlikwidowano wiele zakladow pracy, czyzby powstaly nowe nowoczesne.
Upada zainteresowanie kultura, bo domy kultury stoja nieuzywane, napewno znow trzeba je wyburzyc.szare domy, szarzy ludzie, szare mysli
-a to niepokoji, no przecierz musi byc w miescie jakas grupa ludzi,ktorzy marza,ktorzy chca lepiej, ktorzy dzialaja dla tych celow.
moze na Forum -dac im mozliwosc pokazania sie.
Poinformowac -co chcemy co robimy, a moze sie myle?
heniek z zawodzia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 03 Lip 2007, 14:38

Postprzez admin w 06 Lip 2007, 10:17

w Sosnowcu jest wielu entuzjastów historii i zabytków przemysłowych. Kiedy zapadały kretyńskie decyzje np. o wyburzeniu 150-letniego szpitala dziecięcego na Pogoni wszystkie portale internetowe ostro protestowały, prowadzono akcje zbierania podpisów a na tym forum nie raz spieraliśmy się z Miejskim Konserwatorem Zabytków.

Mimo naszych wspólnych działań władze miasta pozostały nieugięte
oni są zawsze mądrzejsi....

O ratowaniu zabytków, które wymagaja natychmiastowej renowacji (Dworzec na Maczkach, budynki pokopalniane na Klimontowie, Zagórzu) niestety możemy zapomnieć. Czasmi tylko robią jakąś pokazówkę dla prasy, jak to w maszym mieście kochają zabytki. Zainteresowani dobrze wiedzą o co chodzi.
Taka jest prawda, niestety.
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez heniek z zawodzia w 07 Lip 2007, 12:12

informacja z tamtego swiata:W miescie X - znajduje sie cale mnostwo koloni domow gorniczych,/cale dzielnice/wybudowanych na poczatku lat lat 30, te domy byly w pierwszej kolejnosci zamieszkiwane przez rodziny pracujace w kopalniach.Powstaje plan ich rewaloryzacji i modernizacji, srodki sa z kasy panstwowej,miejskiej i Uni.Czasokres przewaznie 6 m-cy, bo tam mieszkaja ludzie,na okres modernizacji maja mieszkania zastepcze.
Domy te, nie sa burzone tylko -od tynku wewnatrz do tynku na zewnatrz -zmodernizowane na dzisiejszy standart.Kopalnioki - w nowoczesnym wydaniu.gdyz zmieniac zewnetrznego wygladu nie mozna.I powstaja piekne oazy-i pielegnuje sie ten sentyment, do mojego domu!popatrz firmy maja zlecenia, ludzie prace - no i znow ludzie nie narzekaja, ze im sie kiepsko mieszka, :shock:Uzupelniam calosc komponuje sie z nowym otoczeniem wokol domow,calosc zielen i ogrody!Wszycko nowe-kanalizacja,lazienka,okna plastiki,kominek mozesz zainstalowac- az milo mieszkac, i to tu na ziemi! :roll: co sz tym czasem nie gra bo dopiero jest 12:11
heniek z zawodzia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 03 Lip 2007, 14:38


Powróć do Moja strona

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron