Strona 1 z 1

Smoleń i wypad Pakosza

PostWysłany: 11 Paź 2006, 17:13
przez Mar
Przepraszam za tytuł.
Pakosz czy możesz wstawić fotki z twego ostatniego wypadu na skałki w Smoleniu? Interesowała by mnie Góra Grodzisko....
Przepraszam że się tam nie spotkaliśmy lecz zerwał mi się zasięg w Smoleniu jak dzwoniłeś właśnie gdzieś na szlaku turystycznym w okolicach G. Grodzisko.
Jeszcze jedno pytanko czy odwiedziłeś też źródło w Czarnym Lesie?
Poniżej to źródło.
Image

PostWysłany: 12 Paź 2006, 19:06
przez Pakosz
Zaczeliśmy od ruin zamku w Smoleniu, następnie jaskinia Zegarowa, jaskinia Jasna nad Zegarową - Grodzisko Pańskie (wspaniały widok) - jaskinia Biśnik i Psia (urocza!) - Smoleń.

W wycieczce uczestniczyli również Pinus, Anilla, Krystaian S z naszego forum oraz moja rodzinka.


Myślę, że kolega Pinus niebawem wstawi nasze fotki.

Co do źródełka to tym razem nie zawędrowaliśmy do niego choć oczywiście je znam.

PostWysłany: 13 Paź 2006, 18:25
przez Mar
No ja jeszcze odwiedziłem pałac W Pilicy oraz jaskinię jasną w Strzegowej.

PostWysłany: 13 Paź 2006, 19:33
przez Pinus
Wypad był bardzo fajny.
A oto zdjecia autorstwa mojego jak również Pakosza


Grodzisko Pańskie

Image
Image
Image
Image



Jaskinia Zegarowa


Image
Image
Image
Image
Image
Image


Jaskinia na Biśniku

Image
Image
Image


Jaskinia Psia


Image
Image
Image
Image
Image
Image

PostWysłany: 13 Paź 2006, 19:43
przez admin
jakoś wyjątkowo czysto w tej jaskini

PostWysłany: 13 Paź 2006, 20:14
przez Pinus
sciany nie są takei brudne. Blota bylo mnostwo - spodnie cale brudne - ale czego sie nie robilo dla takich widokow

A to dalsza część tej wycieczki ale dodana w dziale ZAMKI
http://www.infomag.com.pl/~klimontow/forum/viewtopic.php?t=322

PostWysłany: 13 Paź 2006, 20:31
przez anilla
Masz racje Pinus widoki sa super

PostWysłany: 15 Paź 2006, 11:35
przez Mar
No fajne macie fotki z okolic Smolenia. Gratulacje.
To teraz może trochę moich do moich dołączę....
SKAŁY ZEGAROWE
Image
Image
DOLINA WODĄCA
Image
Image
Image
Image
Image
AUTAMI PO POLACH W STRZEGOWEJ
Image
Image
Image
Image
Image[/b]

PostWysłany: 15 Paź 2006, 11:49
przez Mar
Cd fotek
RUINY ZAMKU SMOLEŃ
Image
Image
Image
ŹRÓDŁO CZARNY LAS OPIS
Image
PAŁAC W PILICY I JEGO OKOLICE
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

PostWysłany: 15 Paź 2006, 11:54
przez admin
super fotki, dzięki

PostWysłany: 15 Paź 2006, 18:42
przez Mar
Taki ten kraj piękny że trzeba fotografować i bujać w obłokach.
Nie ma sprawy Adminie.

PostWysłany: 16 Paź 2006, 16:46
przez Pinus
zdjeica naprawde niezle. Jezli czlowiek nie ma klapek na oczach to dostrzeze piekno okolicy