Strona 1 z 1
Smoleń i wypad Pakosza

Wysłany:
11 Paź 2006, 17:13
przez Mar
Przepraszam za tytuł.
Pakosz czy możesz wstawić fotki z twego ostatniego wypadu na skałki w Smoleniu? Interesowała by mnie Góra Grodzisko....
Przepraszam że się tam nie spotkaliśmy lecz zerwał mi się zasięg w Smoleniu jak dzwoniłeś właśnie gdzieś na szlaku turystycznym w okolicach G. Grodzisko.
Jeszcze jedno pytanko czy odwiedziłeś też źródło w Czarnym Lesie?
Poniżej to źródło.


Wysłany:
12 Paź 2006, 19:06
przez Pakosz
Zaczeliśmy od ruin zamku w Smoleniu, następnie jaskinia Zegarowa, jaskinia Jasna nad Zegarową - Grodzisko Pańskie (wspaniały widok) - jaskinia Biśnik i Psia (urocza!) - Smoleń.
W wycieczce uczestniczyli również Pinus, Anilla, Krystaian S z naszego forum oraz moja rodzinka.
Myślę, że kolega Pinus niebawem wstawi nasze fotki.
Co do źródełka to tym razem nie zawędrowaliśmy do niego choć oczywiście je znam.

Wysłany:
13 Paź 2006, 18:25
przez Mar
No ja jeszcze odwiedziłem pałac W Pilicy oraz jaskinię jasną w Strzegowej.

Wysłany:
13 Paź 2006, 19:33
przez Pinus

Wysłany:
13 Paź 2006, 19:43
przez admin
jakoś wyjątkowo czysto w tej jaskini

Wysłany:
13 Paź 2006, 20:14
przez Pinus
sciany nie są takei brudne. Blota bylo mnostwo - spodnie cale brudne - ale czego sie nie robilo dla takich widokow
A to dalsza część tej wycieczki ale dodana w dziale ZAMKI
http://www.infomag.com.pl/~klimontow/forum/viewtopic.php?t=322

Wysłany:
13 Paź 2006, 20:31
przez anilla
Masz racje Pinus widoki sa super

Wysłany:
15 Paź 2006, 11:35
przez Mar

Wysłany:
15 Paź 2006, 11:49
przez Mar

Wysłany:
15 Paź 2006, 11:54
przez admin
super fotki, dzięki

Wysłany:
15 Paź 2006, 18:42
przez Mar
Taki ten kraj piękny że trzeba fotografować i bujać w obłokach.
Nie ma sprawy Adminie.

Wysłany:
16 Paź 2006, 16:46
przez Pinus
zdjeica naprawde niezle. Jezli czlowiek nie ma klapek na oczach to dostrzeze piekno okolicy