Strona 2 z 2

PostWysłany: 14 Sie 2006, 13:52
przez Sebastiano
No rzeczywiście świetnie wyszły zdjęcia tak samo jak relacja w telewizji Katowice. Kto wie, być może dla tych osób to początek jakiejś kariery telewizyjnej bo wszyscy wyszli na zdjęciach bardzo fotogenicznie :wink:

A co do tej pani redaktor to myślę, że jest fajna i z wyglądu i z charakteru. Nie było mnie tam osobiście, ale takie można odnieść wrażenie. Dobrze, że tvp 3 nie przysłało wam Andrzeja Zydorowicza :P ale myślę, że to akurat nie ta działka dziennikarskiego fachu.

PostWysłany: 14 Sie 2006, 20:50
przez Radkow
Mar ja nie krytykuje ludzi tylko średniowieczny system jaki panuje w wielu sferach życia publicznego w tym kraju :)

PostWysłany: 15 Sie 2006, 08:29
przez Mar
Zawsze tak było i będzie...

PostWysłany: 15 Sie 2006, 14:55
przez Doczu
Mar napisał(a):Zawsze tak było i będzie...

Co nie znaczy że musimy się z tym godzić, i nie można krytykować go.
Swego czasu, brałem udział w jednym z programów kręconych przez TVP3 na terenie Kuźni Raciborskiej. Ileż ja się wtedy nasłuchałem kurew i chujów (jako nastolatek) z ust Pań Marianny Dufek (obecnie chyba mianuje sie nazwiskiem męża) i Bożeny Klimus, które to bez żadnego zażenowania operowały "łaciną" w obecności nieletnich. Pomijam opowieści z dnia codziennego w TVP3 - aż dziw bierze, że to sie jeszcze jakoś kręci.

PostWysłany: 15 Sie 2006, 19:49
przez Mar
Na naszym wypadzie była kulturka i to mnie cieszy.
Waszych spraw nie znam o których piszecie, prawdę znacie tylko wy.

pozostałe wycieczki

PostWysłany: 15 Sie 2006, 23:26
przez Krzysiek browar
szkoda ze nie byłem na forum w piątek. Też interesuje mnie historia dzielnicy a tak przejechałem tylko obok was motocyklem.... wyglądaliscie jak ekipa 997 opisująca miejsce zbrodni :)

Re: pozostałe wycieczki

PostWysłany: 16 Sie 2006, 13:27
przez admin
Krzysiek browar napisał(a):szkoda ze nie byłem na forum w piątek. Też interesuje mnie historia dzielnicy a tak przejechałem tylko obok was motocyklem.... wyglądaliscie jak ekipa 997 opisująca miejsce zbrodni :)

witamy na forum. Ciekawi mnie skąd się dowiedziałeś o stronie i o nas?:) Może z ulotek rozwieszonych po Klimontowie albo z google?

PostWysłany: 16 Sie 2006, 19:31
przez Mar
No faktycznie ktoś jechał na motorze przez pola i wyglądał jak by kros uprawiał.

PostWysłany: 16 Sie 2006, 21:19
przez Krzysiek browar
Bardzo mi miło do Was dołączyć. Na stronę trafiłem szukając czegokolwiek o dzielnicy i bywam na niej regularnie od ponad roku czytam takze forum. Duzo kręce sie po okolicy i mam szansę wiele zobaczyć. jestem klimontowianinem importowanym z Zagórza jedenaście lat temu...
pozdrawiam wszystkich

PostWysłany: 18 Sie 2006, 13:18
przez Pinus
Takze załuję ze nei mogłem uczestniczyć w spotkaniu.

Ale jakie wyciagneliscie wnioski po tym programie.
Czy jakaś zagadka została rozwiazana?

Moze cos nowego odkryliście?

A co Mar miał na ręce?

PostWysłany: 19 Sie 2006, 06:49
przez Mar
W ręce sprzączkę od plecaka wojskowego i kulę od karabinu.
A zagadka nadal do końca nie jest rozwiązana.

PostWysłany: 19 Sie 2006, 12:29
przez Pinus
Mar - nie mów ze to bez wykrywacza znalazłeś

PostWysłany: 19 Sie 2006, 19:40
przez Mar
No nie masz tu rację...