Sobotni wypad z TVP3 Katowice do Zagórza

Sobotni wypad z TVP3 Katowice do Zagórza

Postprzez Mar w 11 Sie 2006, 08:16

Jak już poniektórzy się dowiedzieli spotykamy się w sobotę z rana z Telewizją Regionalną 3 w Sosnowcu-Zagórzu w celu wyjaśnienia raz na zawsze zagadkowej budowli otoczonej bunkrami (grzybki). Na miejsce przybędą rozmaici ludzie znający temat, mi. historyk, archeolog,poszukiwacze skarbów oraz członkowie Jurajskiego Klubu Speleo-Będzin którzy ten obiekt odnaleźli po raz pierwszy.
Zapowiada się niezła zabawa.
Więcej po wypadzie.
Image
Mar
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez Mar w 12 Sie 2006, 15:34

No i byliśmy dzisiaj w terenie z rana o godz.10.30 z TVP3 Katowice oprócz Zagórza bunkrów i sztabu(??) odwiedziliśmy też schron podziemny w Centrum Sosnowca kolo słynnego ślimaka. Na naszym wypadzie uczestniczyli Admini z Forum Klimontów+ Tomek oraz Mario i Michał, gościnnie odwiedził nas założyciel Forum Poszukiwania "Kruku z Żoną".
Mają nas dzisiaj pokazać w TVP3 Katowice (AKTUALNOŚCIACH) o 18.20
Adminie jak wyszły fotki z tej wycieczki?
Ostatnio edytowany przez Mar, 12 Sie 2006, 19:46, edytowano w sumie 1 raz
Mar
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez kruku w 12 Sie 2006, 16:52

Witam,

Dziekuje za spotkanie, ciesze sie ze poznalem grupe z forum. Byc moze bedzie to poczatek poszukiwan w Zaglebiu:).


Pozdrawiam
---------------------
kruku

www.poszukiwania.pl
GG 566056
kruku
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Sie 2006, 16:48

Postprzez Mario w 12 Sie 2006, 18:53

Mario
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 28
Dołączenie: 14 Mar 2006, 21:40

Postprzez admin w 12 Sie 2006, 20:02

A tu fotorelacja. Zdjęcia mogą się dłużej ładować, ale chciałem żeby były dobrej jakości:)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Mar w 12 Sie 2006, 20:21

No fotki są świetne!!!
Kruku forum jest z tobą współpraca zależy tylko od naszych inicjatyw, gdzie i kiedy oraz co....

Dziękuje wszystkim którzy z nami byli na sobotnim wypadzie za wszelką pomoc i uczestnictwo.
Mar
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez TomekO w 12 Sie 2006, 20:50

Mar napisał(a):No fotki są świetne!!!


Zgadzam się. Fotki naprawde wyszły rewelacyjnie. Dobrze skadrowane, dobra ostrość, piękna barwa. hmm lepiej skończę... jeszcze wyjde na jakiegoś artyste czy znawce :P

Dziękuje Adminom za poinformowanie mnie o spotkaniu. Jakoś ostatnio nie mam czasu zaglądać tutaj [paranoja bo powinienem mieć w wakacje wiecej czasu] na to forum. Jak by było następne takie spotkanie to napewno bardzo chętnie przyjde.
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez Radkow w 13 Sie 2006, 17:08

a ta pani reporter czasem nie jest z Klimontowa? Bo kiedyś strasznie podobną dziewczyne widywałem na 11 Listopada i Zielonogórskiej.
Radkow
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 97
Dołączenie: 25 Lip 2006, 03:00
Miejscowość: 11lsd

Postprzez TomekO w 13 Sie 2006, 17:58

Radkow napisał(a):a ta pani reporter czasem nie jest z Klimontowa? Bo kiedyś strasznie podobną dziewczyne widywałem na 11 Listopada i Zielonogórskiej.


Masz racje ta "Pani" mieszka w tych właśnie okolicach. Najprawdopodobniej na 11 Listopada [Tam wiele razy widywałem ją jak wysiadała lub wsiadała na autobus]. Dlaczego Pani w "".. a no pewnie dlatego, ze jest ona młodsza ode mnie i tak jakoś określeni Pani mi do niej nie pasuje.

Tak a propos tej reporterki to była ze mną na praktykach we wrześniu ubiegłego roku w Telewizji Katowice. Nie znaj jej zdolności reporterskich, ale te praktyki były dosyć ustawione [najlepsza osoba miała zostać przyjęta do pracy]. Widać było, że reszta osób robiła tak jakby za tło. Ciągle tylko facet mówił: " Może pani Ania nam coś powie", "Może pani Ania wie jak się nagrywa materiał", "Może pani Ania pochwali się swoimi doświadczeniami dziennikarskimi". Tak mnie to zdenerwowało, że przerwałem tam praktykę. Nie będę komukolwiek robił za sztuczny tłok czy listek figowy. Jak chcą się bawić w takie kanty to beze mnie.....
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez Pakosz w 13 Sie 2006, 19:00

Centrum dowodzenia wielokilometrową linią żelbetowych bunkrów w budynku z cegły i kamienia polnego?

Niestety nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu ale chętnie się dowiem czy zagadka została rozwiązana?
Awatar użytkownika
Pakosz
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 622
Dołączenie: 01 Lut 2006, 09:19
Miejscowość: Zagórze

Postprzez Radkow w 13 Sie 2006, 19:13

TomekO napisał(a):
Radkow napisał(a):a ta pani reporter czasem nie jest z Klimontowa? Bo kiedyś strasznie podobną dziewczyne widywałem na 11 Listopada i Zielonogórskiej.


Masz racje ta "Pani" mieszka w tych właśnie okolicach. Najprawdopodobniej na 11 Listopada [Tam wiele razy widywałem ją jak wysiadała lub wsiadała na autobus]. Dlaczego Pani w "".. a no pewnie dlatego, ze jest ona młodsza ode mnie i tak jakoś określeni Pani mi do niej nie pasuje.

Tak a propos tej reporterki to była ze mną na praktykach we wrześniu ubiegłego roku w Telewizji Katowice. Nie znaj jej zdolności reporterskich, ale te praktyki były dosyć ustawione [najlepsza osoba miała zostać przyjęta do pracy]. Widać było, że reszta osób robiła tak jakby za tło. Ciągle tylko facet mówił: " Może pani Ania nam coś powie", "Może pani Ania wie jak się nagrywa materiał", "Może pani Ania pochwali się swoimi doświadczeniami dziennikarskimi". Tak mnie to zdenerwowało, że przerwałem tam praktykę. Nie będę komukolwiek robił za sztuczny tłok czy listek figowy. Jak chcą się bawić w takie kanty to beze mnie.....


hehe w tvp 3 to norma. Mam kumpla na studiach, którego tata to słynny Bolesław Cader. Nikt nie wątpi że syn obejmie po nim schede w redakcji sportowej regionalnej tv :) Kiedy pan Cader prowadził Telefoniade to myślicie że kto kręcił kołem fortuny? :)
P.S. Syn już grywa w piłkarskiej reprezentacji tvp3 z tego co słyszałem :)
Radkow
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 97
Dołączenie: 25 Lip 2006, 03:00
Miejscowość: 11lsd

Postprzez admin w 13 Sie 2006, 20:05

Pakosz napisał(a):Centrum dowodzenia wielokilometrową linią żelbetowych bunkrów w budynku z cegły i kamienia polnego?

ale nas podsumowałeś :wink:

Radkow napisał(a):hehe w tvp 3 to norma. Mam kumpla na studiach, którego tata to słynny Bolesław Cader. Nikt nie wątpi że syn obejmie po nim schede w redakcji sportowej regionalnej tv :) Kiedy pan Cader prowadził Telefoniade to myślicie że kto kręcił kołem fortuny? :)
P.S. Syn już grywa w piłkarskiej reprezentacji tvp3 z tego co słyszałem :)

pamiętam jak jego syn kręcił tym kołem, albo losował piłeczki pingpongowe z numerami. Chyba Janek miał na imię:)
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez TomekO w 13 Sie 2006, 23:28

Radkow napisał(a):hehe w tvp 3 to norma


Wiem, że tam to norma. Nie jestem tym zdziwiony, bo przecież mnóstwo osób chciałoby sie załapać na ciepłą posadkę w tvp. Cisza spokój, normalne zarobki.. premie dodatki. Praca marzenie :) W Tv za praktyki odpowiada pan Matuszyński. Luźny fajny facet ale mi podpadł po tym jak forował tą jedną dziewczyne. Ajj niesmak pozostał.

Mój kolega ze studiów też tam sie na jakiśczas załapał, ale mówi że bez kontaktów ani rusz. NIkt tam na dłużej miejsca nie zagrzeje.
TomekO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2005, 16:27
Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez Radkow w 14 Sie 2006, 13:11

admin napisał(a):
Pakosz napisał(a):Centrum dowodzenia wielokilometrową linią żelbetowych bunkrów w budynku z cegły i kamienia polnego?

ale nas podsumowałeś :wink:

Radkow napisał(a):hehe w tvp 3 to norma. Mam kumpla na studiach, którego tata to słynny Bolesław Cader. Nikt nie wątpi że syn obejmie po nim schede w redakcji sportowej regionalnej tv :) Kiedy pan Cader prowadził Telefoniade to myślicie że kto kręcił kołem fortuny? :)
P.S. Syn już grywa w piłkarskiej reprezentacji tvp3 z tego co słyszałem :)

pamiętam jak jego syn kręcił tym kołem, albo losował piłeczki pingpongowe z numerami. Chyba Janek miał na imię:)

Michał :) ale masz racje bo sie rypnąłem, on losował kuleczki a kołem kręciła chyba dziewczynka :)
Radkow
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 97
Dołączenie: 25 Lip 2006, 03:00
Miejscowość: 11lsd

Postprzez Mar w 14 Sie 2006, 13:22

No nie wiem czy to jest tak ładnie ludzi krytykować...
Każdy z nas w życiu ma jakieś szanse i cel do zrealizowania. :arrow:
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Następna

Powróć do Pozostałe wycieczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron