Galeria różna nasza.....

Postprzez Pinus w 22 Lip 2006, 11:30

Doczu - z kąd jeździsz do Bukowna? Ile tam sie jedzie na rowerze z Sosnowca? Masz jakaś ciekawą trasę do Bukowna?
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez Doczu w 22 Lip 2006, 11:37

Pinus - z BMC jeżdżę. Trasę mam dość fajną opracowaną w większości bocznymi uliczkami i lasem. Odemnie do Bukowna jest ok 25 KM wiec traska na ok godzinę jazdy w tamtą stronę (bo w większości jest z górki) lub ok 1,5 godziny jazdy spowrotem.
A co - jeżdzisz na rowerku ? To mozna by się wybrać kiedyś np. na lody do Karolczyka :-)
Doczu
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 281
Dołączenie: 16 Lip 2006, 20:23
Miejscowość: Zagórze

Postprzez Pinus w 22 Lip 2006, 11:39

Jeżdże ale raczej amatorsko, i na słabym sprzęcie made in AUCHAN:)
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez Doczu w 22 Lip 2006, 12:07

Wiesz ja tez jeżdżę amatorsko, ale na rower made by Auchan bym się nie odważył wsiąśc :-)
Tak czy inaczej - prawdopodobnie dzis skoczę sobie w tamte okolice.
najpierw jednak musze powalczyć z dyskiem kumpla.
Doczu
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 281
Dołączenie: 16 Lip 2006, 20:23
Miejscowość: Zagórze

Postprzez Doczu w 26 Lip 2006, 15:12

No i tak - byłem dziś w Bukownie na lodach u Karola. Chwilkę powspominałem z panią obsługujacą. Lodziarnia, a w zasadzie cukiernia znajduje się tuż obok basenu kąpielowego (nota bene bardzo fajny basenik) na rogu ulicy Reymonta i nie pamiętam jakiej :-)
Lody pycha, choć wybór raczej niewielki. Ale miło było powspoominać.
Nawiasem mówiąc nie zmieniło się tam za bardzo w okolicy. Plaża na której wylegiwaliśmy dalej jest, choć bardziej zanieczyszczona, zniknęło, a w zasadzie zarosło rozlewisko w zakolu, niedaleko lodziarni, ale tak czy inaczej wróciły wspomnienia.
Doczu
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 281
Dołączenie: 16 Lip 2006, 20:23
Miejscowość: Zagórze

Postprzez anilla w 26 Lip 2006, 22:42

Masz racje lodziarnia jest koło basemu :D co rzadko chodzę.
Co do lodow to nie ma tam większego wyboru - jak byłam z Piotrkiem kiedyś na lodach to bardzo małe są desery i i jak dla nas to były troche drogie :? .
Zależy gdzie się wylegiwałes ?? bo nie których miejscach jest nawet czysto

Pozdrawiam :)
anilla
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 100
Dołączenie: 29 Mar 2006, 18:47
Miejscowość: bukowno

Postprzez Doczu w 26 Lip 2006, 22:55

Hmm... ja deserów nie jadłem więc nie wiem, ale same lody są bardzo smaczne, choć istotnie ceny raczej wyższe (1.20 PLN) niz standard przyjęty.
Wybór także dość ograniczony w sumie chyba z 6 czy 8 smaków, ale to nie są lody, które się kupuje na ulicy czy od sprzedawców typu "zielona budka" - te smakują wybornie :-)
A co do wylegiwania, to wylegiwałem się tuż obok lodziarni, jak wyjdziesz z niej to na prawo i po schodkach w dół obok takich huśtawek i murku. Kiedyś było tam spore rozlewisko i woda nie była tak przeraźliwie zimna w tym miejscu, jak w nurcie rzeki.
Doczu
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 281
Dołączenie: 16 Lip 2006, 20:23
Miejscowość: Zagórze

Postprzez Mar w 27 Lip 2006, 08:48

Galeria różna nasza.....zmieniła się w Galerie pisaną nie fotograficzną.
Może dla poprawienia frekwencji i przywrócenia normy jakieś fotki upchniecie?....
Image
Zamek Orawski Słowacja, polecam wszystkim go odwiedzić jest godny swego wizerunku...
Mar
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez Pinus w 27 Lip 2006, 10:39

Proponuje Każde fotki z jednego miejsca wpisywac do jednego tematu - żeby mozna było komentarz napisać. Tak to bedzie troche zamieszania
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Poprzednia

Powróć do Pozostałe wycieczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron