Sptkanie z Ciepielą.

Sptkanie z Ciepielą.

Postprzez Pakosz w 02 Lut 2007, 17:46

http://www.sosnowiec.info.pl/modules/ne ... hp?id=7680

Czy ktoś się wybiera? Może wartałoby zapytać o to skąd się wzieły błędy w albumie "Zlikwidowane zagłębiowskie kopalnie......
No i przede wszystkim porozmawiać na górnicze tematy.
Awatar użytkownika
Pakosz
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 622
Dołączenie: 01 Lut 2006, 09:19
Miejscowość: Zagórze

Postprzez Płatek w 02 Lut 2007, 22:04

Na dzień dzisiejszy daję radę iść na spotkanie,idzie ktoś jeszcze?
Awatar użytkownika
Płatek
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 672
Dołączenie: 12 Lip 2006, 19:57
Miejscowość: gołonóg

Postprzez admin w 05 Lut 2007, 17:47

mam potwierdzenie od Pani z biblioteki- spotkanie odbędzie się jutro o 11.00 w bibliotece koło stadionu Sarmacji. Miłośników górnictwa gorąco zapraszam. Niestety admin się nie zjawi. :(
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez geolog w 05 Lut 2007, 22:27

Warto iść na to spotkanie - polecam - bo ja byłem kilka
tygodni temu u B. Ciepieli u niego w Gródkowie
i rzeczywiście jest to znawca Górnictwa Zagłebiowskiego
pogadalismy, zobaczyłem księgozbiór autorski -oto jego wykaz:

Opracował i wydał: „Dzieje parafii Grodziec”, „Łagisza wczoraj i dziś”, „Kopalnia węgla kamiennego Grodziec. 170 lat górnictwa węglowego w Grodźcu”, „Grodziec - historia OSP”, „Grodziec w dawnej i współczesnej fotografii”, „Gródków”, „Strzyżowice”, „Encyklopedia Grodźca”, „Góra Siewierska”, „Pierwsza na ziemiach polskich cementownia Grodziec”, „ Dzieje Sarnowa”, „Łagisza - jubileusz parafii”, „Wykopaliska archeologiczne i cmentarze”, „Historia Psar”, „Łagisza wykopaliska archeologiczne i cmentarze”, „Bobrowniki wspomnienia i dokumenty”, „Zarys wiadomości o pochodzeniu nazw niektórych miejscowości Zagłębia Dąbrowskiego”, „Grodziec dawniej i dziś cz. I. Zarys rozwoju miejscowości i przemysłu”, „Najstarsze i ostatnie kopalnie węgla w Zagłębiu Dąbrowskim”, „Gródków, historia i teraźniejszość”, „Żydzi w Zagłębiu Dąbrowskim i okolicy”, „Przewodnik historyczny po miejscowościach gmin powiatu będzińskiego”, „Grodziec dawniej i dziś cz. II.”, „Grodziec dawniej i dziś cz. III.”, „O kopalniach węgla”, „Encyklopedia Łagiszy”, „Album o zlikwidowanych kopalniach”, „Klub kronikarzy Rocznik nr 1”, „Organizacje niepodległościowe”.
geolog
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 979
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 21:24

Postprzez admin w 06 Lut 2007, 18:33

był ktoś?
Image
Image
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów


Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron