Nasi piłkarze wrócili z Niemiec

Nasi piłkarze wrócili z Niemiec

Postprzez Mar w 21 Cze 2006, 17:12

I standardowo niczym nie zabłyśli....
Bez komentarza........ .
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez admin w 21 Cze 2006, 20:48

tyle czekania i już po pierwszym meczu było po wszystkim. Tyle przygotowań nie przyniosło efektu. Najważniejsza impreza sezonu i taki wstyd.Szkoda. Wielka szkoda...Wkurza także arogancja Janasa i brak winnych porażki.
Chciałbym teraz aby Legia dostała się do LM, ale o to będzie jeszcze trudniej niż o awans naszej narodowej do II rundy MŚ.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Pinus w 22 Cze 2006, 09:20

Jedno co Janas dobrze zrobił to wprowadzenie do drużyny młodej krwi.
Np. Jeleń, czy najlepszy polski strzelec Bosacki.
Było to dobre posunięcie. Już na pierwszym meczu było widać jak pod koniec wprowadzili do gry Jelenia i chyba Brozka co nieduzo brakowało aby były dwa gole.
Przykład Żurawskiego świadczy, że dobrze postąpił trener ne biorąc do drużyny Franka itp. Żurawski słaby kondycyjnie nic szczególnego nie pokazał.
Jedynie co to dało sie widzieć ge dwóch zawodników : SMOLARKA i JELENIA.

Co można zarzucić trenerowi to zbyt późna reakcje na sytuację na boisku, oraz bardzo słaba kondycja naszych piłkarzy.

Nie wiem czy zmiana trenera w czymś pomoże - zaczym się następny wdroży trochę czasu upłynie. Ja bm dał Janasowi żółta kartke nie czerwoną. Zna on dobrze chłopaków i nie bał się skończyć z niektórymi układami.

Czystkę należałoby zrobić w PZPN-ie - śmieszyło mnie stwierdzenie że nie ma dobrego zaplecza do treningów itp. że nalezy wychować młodzież na dobrych zawodników. Według mnie zaplecze jest ale kasy brak. Ile mamy boisk w okolicy?? Klimontów, Zagórze. W Klimontowie sa 3 (o ile sie nei myle) boiska z czego jedno porządne - ale na tamtych też da sie trenować. Takich boisk jest mnóstwo. Ale nikt nie inwestuje w młodzików.
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez Mar w 22 Cze 2006, 17:42

TEŻ PRAWDA, ALE SAM JELEŃ NIC NIE WSKÓRA GDY RESZTA MYŚLI O NIEBIESKICH MIGDAŁACH..
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez Pinus w 22 Cze 2006, 21:17

Po prostu my nie mamy piłkarzy tylko same gwiazdy które występują w telewizji i ciężko im się skupic na piłce, myśla tylko ile tu za następną reklamę zgarnąć :wink:

Ale wydaje mi sie ze zmiana trenera nic nie pomoże. Czy ktoś kiedyś sie czegos nauczył skoro co chwile zmieniali mu się nauczyciele??
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez geolog w 01 Lip 2006, 23:53

VIVA LA FRANCE !!!
po zwycięskim meczu z Brazylią.
geolog
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 979
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 21:24

Postprzez admin w 02 Lip 2006, 15:56

a nasze Zagłębie coraz mocniejsze! może za rok będzie 1 liga?
ostatnio na stadionie w Klimontowie odbyl się wewnętrzny sparing Zagłębia. Całkiem niezłe tempo jak na koniec czerwca.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez Mar w 02 Lip 2006, 19:31

No Brazylia ładnie dostała lanie.
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin


Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron