wspolny wypad

wspolny wypad

Postprzez Pinus w 23 Mar 2006, 12:16

Co myslicie o wspolnym wypadzie np. w okolice Olsztyna czy też w okolice Ogordzieńca.
W sumie to nie jest tak daleko - w Olsztynie są fajne jaskinie które nawet mogą zwiedzać tacy amatorzy jak ja.

Ostatnio napotkałem fajną w Bukownie - moze w sobotę tam sie wybiorę.

Jakbyśmy sie zebrali w 5 to mysle że tak po 15 zł na paliwko a może mniej by wystarczyło. I jakiś wypadzik na cały dzień.
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez Mar w 23 Mar 2006, 21:14

Czy masz tu na myśli Jaskinie w Diablej Górze w Podlesiu koło Bukowna?
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin

Postprzez Pinus w 23 Mar 2006, 21:28

Wspólny wypad - obojętnie gdzie.

A co mozesz napisać o tej jaskini? Slyszalem ze tam wszystko sie rusza
Oto co znalazłem na jej temat
http://www.sktj.pl/epimenides/jura/wdiab_p.html

Wydaje mi sie ze można do niej wejść. Przynajmniej na początek. A dalej to nie wiem.

Oto zdjecie zrobione z samego wejścia - niestety musialem tylko reke wlozyc gdyż nie byłem gotowy na wejście do środka.
Image

Jeszcze mam linka do ciekawej skałki w Laskach pod która znajduje sie podobno jakaś jaskinia. Ale dla Ciebie to chyba nie nowina
http://www.boleslaw.top.pl/turystyka/skalka.htm

Ale myslalem o wypadzie do jaskiń typu Olsztyn jest tam pare gdzie taki amator jak ja by sobie poradzil.
Pinus
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 481
Dołączenie: 25 Sty 2006, 13:19
Miejscowość: Zagórze/ Bukowno

Postprzez Mar w 23 Mar 2006, 22:43

Tak to Jaskinia w Diablej Górze ma 107m. dł. naprawdę to ona jest ostro zdewastowana w środku i nie warta odwiedzin.
Jeżeli chodzi o jaskinię w Laskach to jest to ewenement w skali kraju bo rozwinęła się w nietypowych skałach słodkowodnych jest tez ostro zniszczona długa 12m. lecz warta odwiedzin.
Jeżeli chcesz odwiedzić ładne jaskinie na jurze to napisz mi w tej sprawie prywatnie?
Mar
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 969
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:08
Miejscowość: Będzin


Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron