Mam do Was pytanie.

Czy chcesz wyjechac z Polski?

Tak, jesli sie da to na stale. Nic z Polski nie bedzie.
4
26%
Tak, ale tylko na jakis czas, zeby zapracowac na "start".
2
13%
Nie, tutaj mozna robic przekrety i wyjsc na swoje :)
0
Brak głosów
Nie, mozna uczciwie pracowac i sobie poradzic.
6
40%
Boje sie ryzyka wyjazdu, ale "na gotowe" bym wyjechal.
2
13%
Wisi mi to :P
1
6%
 
Razem głosów : 15

Postprzez admin w 02 Paź 2006, 19:58

richel171 napisał(a):PS. Jesli już jesteśmy przy tych komputerach, nie orientuje sie ktoś przypadkiem coż też moze dzieć się z moją stacją dysków. Gdy chcę ją "odpalić" samoistnie zaczyna się wsuwać i wysuwać , ta "szuflada" co się CD wkłada tak na około 2-3cm. Tym samym nie może sie załadować Windows (dwa razy włączył sie w trybie awaryjnym). Qrcze miałam niedawno remont w pokoju, ale nie sądze żeby to az tak drastycznie na mojego kompa wpłyneło :twisted:

Co do cdromu: otwórz obudowę kompa (pewnie trzeba będzie 2 śrubki odkręcić) i sprawdź czy wszystkie kabelki wchodzące do cd-romu się nie obluzowały. Podobnie sprawdź czy nie obluzowały się kable odchodzące od cdromu a podłączone do płyty głównej.
Piszesz, że miałaś remont - wtedy mogło się poruszyć kompem i coś mogło się odczepić.

Aha: na tą "szufladę" mówi się "tacka" :)
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 1501
Dołączenie: 07 Maj 2008, 08:42
Miejscowość: Klimontów

Postprzez richel171 w 02 Paź 2006, 20:19

Dziekuję bardzo za radę :D ,ponieważ owszem komputer był przenoszony z jednego pokoju do drugiego i cos przypadkiem mogło się obluzować.

Aaaa tak jeszcze nawiązując do tych zagranicznych wyjazdów. No coż blisko 18 lat mieszkałam w Żaganiu (woj. lubuskie). Ojciec miał tam prace jako wojskowy, dostał mieszkanie , wiec ja tam chcąc nie chcąc majac 3 latka stąd wyjechałam. Od ponad 4 lat jestem znów w Dąbrowie (na szczeście). Nie tak dawno ojciec miał parę spraw do załatwienia w Żaganiu...i co się okazuję, tam to dopiero jest bezrobocie, a ludzie przynajmniej ci młodzi masowo emigrują przeważnie do Niemiec za pracą. Z klatki schodowej (10 mieszkań) 4 rodziny już wyjechały, a ci co pozostali to większości emeryci wojskowi, większość moich kolezanek z dzieciństwa też wyjechała, wiec teraz tak jak na to patrzę zapewne gdybym tam została i mieszkała nadal, prawdopodobnie tez szukałabym szczęścia zagranicą, bo znalezienie tam pracy (mówię w okolicy jest dośc nikłe) chyba że gdzieś w Zielonej Górze....dlatego chyba tez zacznę dziekować Opatrzności, że tam nie zostałam :)
richel171
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 21
Dołączenie: 14 Sie 2006, 21:47
Miejscowość: Dąbrowa G.

Postprzez luk w 02 Paź 2006, 20:42

polska rzeczywistosc niestety...
Awatar użytkownika
luk
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 190
Dołączenie: 28 Sie 2006, 21:51
Miejscowość: jaworzno

Postprzez Mariusz86 w 02 Paź 2006, 21:29

polska mentalnosc niestety... :wink:

"Sa plusy dodatnie i plusy ujemne" :D
Image
Awatar użytkownika
Mariusz86
Klimontowiak
Klimontowiak
 
Posty: 98
Dołączenie: 27 Mar 2006, 15:33
Miejscowość: Zagórze

Poprzednia

Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron